Eiropas sporta nedēļa 2017

Ghetto Media House komanda sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi nodrošināja Eiropas Sporta Nedēļas 2018 pasākumu filmēšanu un arī operatīvu video satura veidošanu uzreiz pēc pasākumiem tādā veidā sasniedzot auditoriju uzreiz pēc pasākuma Facebook un Instagram platformās.

 

Eiropas Sporta Nedēļas 2017 atklāšana

Laukumā pie brīvības pieminekļa tika uzbūvēts futbola laukums uz kura norisinājās spēles starp sabiedrībā pazīstamiem sportiskiem cilvēkiem un arī komandām no tautas popularizējot futbola spēli un aktīvu dzīvesveidu. 

Tika aizvadīts vērienīgais 12 stundu futbola turnīrs Brīvības pieminekļa pakājē. Šis bija pasākums, kas atklāja Eiropas Sporta Nedēļu Latvijā 2017 gadā.

 

Pasaules čempionāts ielu vingrošanā

Rīgā pirmo reizi vēsturē pie Brīvības pieminekļa notiek pasaules čempionāts ielu vingrošanā – spēka un izturības disciplīnā. Tajā piedalījās 40 dalībnieku no 14 dažādām pasaules valstīm.

 

Nakts Peldējums Ķīpsalā

Nakts Peldējums ir jautra ballīte visa vecuma aktīva dzīvesveida piekritējiem, kurā ir unikāla iespēja izbaudīt peldēšanas burvību naksnīgā tumsā, bet arī jautri pavadīt laiku kopā ar aktīvākajiem peldēšanas sporta entuziastiem no visas Latvijas.

 

Eiropas Sporta nedēļā Ripo Riga Centra Sporta kvartālā

"Ripo Rīga" ballītes laikā dalībnieki apbrauca apkārt pilsētai Velosolutions asfalta velotrasē.

 

#BEACTIVE Olimpiskā diena  Pļavniekkalna sākumskolā

Pavingrojām kopā ar kamaniņu sporta pārstāvēm Elīzu Cauci un Maiju Tīrumu.

 

Eiropas Sporta Nedēļas 2017 video highlite

Spilgtāko momentu apkopojums no sporta pasākumiem nedēļas garumā