FILMA inteliģentie huligāni (2016.)

JAUNIEŠUS EKSTRĒMAJĀ UN IELAS SPORTA KULTŪRĀ, VAIRS NEUZSKATA PAR HULIGĀNIEM, BET PILNTIESĪGIEM SPORTISTIEM. NEPAKĻAUŠANĀS MEHĀNISKAJĀM SABIEDRĪBAS NORMĀM UN IEŠANA PRET SPALVU ATTĪSTA. AR PATIESU TICĪBU LABAJAM, LIELU CIEŅU UN GODĪGAS UZVARAS ALKĀM VIŅI PIRMĀM KĀRTĀM IR PĀRVEIDOJUŠI PAŠI SEVI UN TIEŠI IELĀS PIEDZĪVOJUŠI SAVAS DZĪVES LABO SCENĀRIJU. INTELIĢENTIE HULIGĀNI IR TIE, KAS VĒLAS RADĪT UN DZĪVOT DZĪVI BEZ TIESNEŠIEM.

FILMA - TAS IR TIKAI SĀKUMS (2013.)

Mums katram no rīta ir divas izvēles: celties, doties pēc sasniegumiem un padarīt pasauli labāku vai noslinkot un gulēt tālāk. Šis stāsts ir par cilvēkiem, kuri dod priekšroku sportiskam dzīves stilam un sevis pilnveidošanai nevis tikai ballītēm un nakts uzdzīvei. 

FILMAS" TAS IR TIKAI SĀKUMS" PILNAIS IERAKSTS

Mums katram no rīta ir divas izvēles: celties, doties pēc sasniegumiem un padarīt pasauli labāku vai noslinkot un gulēt tālāk. Par to arī ir Ghetto - par kaislību, kas motivē celties, par motivāciju augt un cīnīties - par motivāciju dzīvot dzīvu dzīvi, nevis tikai eksistēt alkatīgu cilvēku radītā sistēmā. Šis stāsts ir par cilvēkiem, kuri dod priekšroku sportiskam dzīves stilam un sevis pilnveidošanai nevis tikai ballītēm un nakts uzdzīvei.

FILMAS" TAS IR TIKAI SĀKUMS" TREILERIS

Ghetto Games šobrīd ir lielākā ielu sporta un kultūras kustība Latvijā, kas vieno vairāk nekā 50 000 aktīvus cilvēkus un aizrauj teju ikvienu Latvijas jaunieti. 2014.gads būs projekta sestā sezona, un no iknedēļas ielu basketbola turnīriem 2009.gadā Ghetto ir izaudzis par 15 sporta veidu vienojošu kustību, kas šogad rīkos teju 200 sporta un izklaides pasākumus visā Latvijā.

Filmas prezentācija kinoteātrī Forum Cinemas 2014. gada februārī

Sadarbībā ar Kinopunktu 2014. gada pavasarī filma izrādīta vairāk kā 100 vietās visā latvijā

Filmas skrīnšoti

Filmas plakāts 

filma - Tā ir mūsu brīvība (2012.)

Dokumentālā filma par lielākās jauniešu ielu sporta organizācijas vasaras sezonu.

 

FIlmas "Tā ir mūsu brīvība" pilnais IERAKSTS

Dokumentālā filma „Tā ir mūsu brīvība” vēsta par šobrīd Latvijā lielāko ielu kultūras un sporta kustību „Ghetto Games”, kas jau četru gadu garumā pulcē vairāk nekā 50 000 jauniešu visā Latvijā, kuri vasaras periodā piedalās ielu basketbola, ielu futbola, ielu florbola, ielu deju, BMX frīstaila, MTB frīstaila, skeitborda, ekstrēmās skrituļslidošanas, ielu vingrošanas un velotriāla sacensībās vai ir vienkārši ielu kultūras cienītāji. Filma vairāk stāsta par kustības aizkulisēm, jaunu cilvēku entuziasmu un ticību idejai, brīvprātīgo darbu, kā arī sezonas aktualitātēm un lielākajiem pasākumiem.

FILMAS "TĀ IR MŪSU BRĪVĪBA" treileris

Ghetto Games kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu dzīvesveida un kultūras kustību valstī, kas šodien veido mūsdienu dzīves uzskatus un vērtības.

Ghetto Games 2012.gada sezonas filma ir par to, kā 90 dienās top 60 pasākumi. Viss par to, kā tapa Baltijā līdz šim lielākais starptautiskais ielu kultūras, sporta un mūzikas festivāls. Par desmitiem degošu siržu un acu pāru, kas elpo un dzīvo šīs idejas vārdā. Viss par to, kas ir mūsu brīvība.

filmas "Tā ir mūsu brīvība" plakāts

filmas "Tā ir mūsu brīvība" plakāts

filmas "Tā ir mūsu brīvība" DVD

filmas "Tā ir mūsu brīvība" DVD vāks    

filmas "Tā ir mūsu brīvība" DVD vāks

 

Video atskats no Ghetto Games 2012. gada sezonas dokumentālās filmas prezentācijas kino Forum Cinemas

Pirmā Ghetto TV veidotā filma, ko veidojis Ghetto TV pamatlicējs Andis Rudzišs (2010. gads)