Ghetto Kings of Air sadarbībā ar Galaxys9

Ghetto Games 10. sezonā sadarbībā ar Samsung GalaxyS9 izveidojām Ghetto Kings of Air 2018 pasākuma labāko momentu klipu izmantojot tikai ar GalaxyS9 telefoniem filmētus video materiālus.

 

Par to, kā mēs nonācām līdz šim rezultātam skaties vloga video:


KOA VLOGS 5

Ghetto TV  turpina VLOGOT un apstiprina baumas, ka Ghetto Kings Of Air 2018 aftermovie tika filmēts ar Samsung #GalaxyS9 !

Līdz tam, kad to redzēsi, gan mazliet vēl jāpagaida, bet šajā Induļa Pelnēna un Rolanda Rekkes vlogā mazs sneak peak tajā, kā darbojās mūsu filmēšanas komanda vienā no vasaras grandiozākajiem pasākumiem "Ghetto Kings Of Air 2018" sadarbībā ar Samsung.


Foto galerija, kas fotografēta ar Samsung GalaxyS9+ / Fotogrāfs: Artūrs Martinovs


KOA VLOGS 4

Lai noskaidrotu, kā Galaxys9 telefona kamera strādā dienakts tumšajā laikā mēs devāmies ielās pēc plkst. 22:00, un iemūžinājām savus piedzīvojumus šajā video.


Foto galerija, kas fotografēta ar Samsung GalaxyS9+


KOA VLOGS 3

Kā ar mobilo telefonu uzņemt kadrus no gaisa? Ir tikai viens cilvēks, kas var palīdzēt - Gvido Puķe (flyvision.lv). Rezultāts ir tāds, ka mums ir rezultāts, bet tas pagaidām nav labs :)

 

 


KOA VLOGS 2

Otrajā vlogā epizodē parādīsim daļu no papildus aksesuāriem un tehnikas, ko izmantosim filmējot Ghetto Kings of Air!

 


KOA VLOGS 1

Skaties pimro no sešiem Ghetto TV Vlogiem par to kā noris gatavošanās pasākuma filmēšanai ar GalaxyS9 telefoniem!Ar GALAXYS9 filmēts Ghetto Games 10. sezonas cypher.


Ghetto Games Jūrmalā video apskatā ir 6 video kadri, kas nav filmēti ar telefonu

Ghetto Kings of Air 2018
Ghetto Kings of Air vides stends